Oferta Foto

Proponuje Państwu niebanalne i często jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Każde zdjęcie jest starannie selekcjonowane i obrabiane w programach graficznych. Nie otrzymujecie Państwo "masówki" tylko zdjęcia z duszą.

Istnieje wiele możliwości obróbki, wszystko uzgodnimy i dopasujemy do Państwa życzeń, tak aby zdjęcia były dla Was wyjątkowe. Oferujemy fotografie w różnych stylach: czarno-białe, kolorowe, sepia, z ramkami lub bez, fotomontaże i fotoksiążki.

Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi aparatami firmy NIKON. Dysponujemy wieloma "jasnymi" obiektywami z górnej półki aby Państwa zdjęcia były wyjątkowe i wyraźne. Jakość i Panstwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

Oferta Video

Wesela, komunie, chrzty, studniówki itp. Filmy reklamowe, profesionalny montaż, kopiowanie i archiwizacja nagrań HDD i DVD - UTRWAL NIEZAPOMNIANE CHWILE. Zgodnie z Państwa życzeniem dobieramy charakter i klimat, tak abyśmy razem mogli stworzyć niezapomniany film. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gdyż naszym celem jest Wasze zadowolenie. Posiadamy pozwolenie Kurii Metropolitarnej w Lublinie na wykonywanie zdjęć i filmowanie podczas celebracji liturgicznych. Dysponujemy licencjonowanym oprogramowaniem. Filmujemy kamerami lub aparatami SONY. Dysponujemy również dronami aby Państwa film i zdjęcia były jeszcze ciekawsze.