O firmie

Opis firmy

Rozpoczeliśmy działalność w 1991 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku foto - video do dnia dzisiejszego. Specjalizujemy się w fotografii reportażowej oraz studyjnej jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych. Nasi stali klienci cenią w szczególności jakość naszych usług i nie wysoką cenę. Prowadzimy firmę w Biłgoraju na Placu Wolności 10.

Zajmujemy się przede wszystkim fotografią. Do naszych działań należą także reklama i marketing.

mission_img
transparent

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów polskich i zagranicznych. Dysponujemy licencjonowanym i uaktualnianym oprogramowaniem więc Państwa zdjęcia nie będą odrzucane w różncych urzędach przez urzędników.

transparent

Odbitki

Zdjęcia w formie papierowej są najtrwalszą pamiątką ważnych chwil. Odbitki z plików cyfrowych, negatywów i zdjęć papierowych wykonujemy na papierze FUJI, błyszczącym lub matowym do Państwa wyboru, w różnych formatach.

transparent

Kopiowanie kaset

Proponujemy Państwu kopiowanie starych filmów VHS na nośniki cyfrowe DVD,HDD czy pendrivy. Taśma w kasecie VHS podlega procesom starzenia i za jakiś czas nie będzie zdatna do odtworzenia a co za tym idzie stracą Państwo często ważne i niezapomniane chwile.

O nas

agfa
Specjalizujemy się w fotografii reportażowej oraz studyjnej jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych.

Media społecznościowe

Licznik odwiedzin

000564944

Szukaj


Polish English German Russian Ukrainian


test
ads