ofertaOferta foto

Proponujemy Państwu niebanalne i często jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Każde zdjęcie jest starannie selekcjonowane i obrabiane w programach graficznych. Nie otrzymujecie Państwo "masówki" tylko zdjęcia z duszą.

ofertaOferta video

Wesela, komunie, chrzty, studniówki itp. Filmy reklamowe, profesionalny montaż, kopiowanie i archiwizacja nagrań HDD i DVD , zgodnie z Państwa życzeniem dobieramy charakter i klimat, tak abyśmy razem mogli stworzyć niezapomniany film.

Nasza oferta

Głównie oferujemy swoim klientom zrobienie zdjęć do dokumentów, odbitek, kopii kaset.

transparent

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów polskich i zagranicznych. Dysponujemy licencjonowanym i uaktualnianym oprogramowaniem więc Państwa zdjęcia nie będą odrzucane w różncych urzędach przez urzędników.

transparent

Odbitki

Zdjęcia w formie papierowej są najtrwalszą pamiątką ważnych chwil. Odbitki z plików cyfrowych, negatywów i zdjęć papierowych wykonujemy na papierze FUJI, błyszczącym lub matowym do Państwa wyboru, w różnych formatach.

transparent

Kopiowanie kaset

Proponujemy Państwu kopiowanie starych filmów VHS na nośniki cyfrowe DVD,HDD czy pendrivy. Taśma w kasecie VHS podlega procesom starzenia i za jakiś czas nie będzie zdatna do odtworzenia a co za tym idzie stracą Państwo często ważne i niezapomniane chwile.

O nas

agfa
Specjalizujemy się w fotografii reportażowej oraz studyjnej jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych.

Media społecznościowe

Licznik odwiedzin

000561349

Szukaj


Polish English German Russian Ukrainian


test
ads